Jeugd 6-12 jaar

Inhoud

Volleybal is best lastig om te leren. Voor kinderen van 6-12 jaar is er daarom Cool Moves Volley (CMV) ontwikkeld. In zes verschillende niveaus leren kinderen op een dynamische manier stap voor stap de volleybaltechnieken.

Met dank aan onze sponsoren

Over VV Reva

De Gorredijkster Volleybalvereniging Reva is opgericht op 5 december 1952. De club is vernoemd naar de legendarische Russische volleyballer Konstantin Reva, die in de jaren 50 furore maakte op diverse wereldkampioenschappen.

Lid worden?

Dit zelfde formulier kan je ook gebruiken om je lidmaatschap op te zeggen.

Als lid of als ouder/verzorger verwacht Reva dat je je ook beschikbaar stelt om te helpen bij andere zaken dan alleen trainen, spelen en rijden. Hiermee leer je mensen kennen en dat maakt wat Reva zo gezellig maakt! Wij schatten in dat je ongeveer 8 uur per jaar beschikbaar bent om te helpen.

Mee trainen?

Wacht niet langer en vul dit formulier in!