Sponsoren

Reva wil volleybal in Gorredijk betaalbaar houden. Dit geldt voor alle teams, van Dames 1 in de 3e Divisie tot en met de jeugd. Sterker nog, het geldt in het bijzonder voor de jeugd. Om alle kosten het hoofd te bieden en onze leden aantrekkelijke faciliteiten beschikbaar te stellen, is financiële ondersteuning door bedrijven en particulieren onmisbaar.

Bent u geïnteresseerd in sponsoring van onze volleybalclub, neem dan contact op met onze sponsorcommissie. De sponsorcommissie is graag bereid nader uitleg te geven en – zo mogelijk – zelfs maatwerk te leveren.

Onderstaand een overzicht van de sponsors van Volleybalvereniging Reva.

Teamsponsoren

Rinsma Fashion Plaza (hoofdsponsor) Dames 1 www.rinsmafashion.nl
Rabobank (co-sponsor) Dames 1 www.rabobank.nl
Albert Heijn Gorredijk (co-sponsor) Dames 1 www.ah.nl
Mijn Makelaar Heerenveen Heren 1 www.makelaarsheerenveen.nl
Van der Veen & Kromhout Heren 2 www.kromhout.com
Albert Heijn Gorredijk Meisjes B www.ah.nl
Rabobank Meisjes C www.rabobank.nl
Rabobank Mini’s www.rabobank.nl

Pakkensponsoren-/Shirtsponsoren

Van der Hoef Heren 1 www.sporthuisvanderhoef.nl
Swieringa Automaterialen Dames 2 www.swieringa-automaterialen.nl

Balsponsoren

Autobedrijf Jaap de Vries www.opelaanbod.nl
Fysio- en Manuele Therapie Gorredijk eo. www.fysiogorredijk.nl
Gerard Visser Tandprothetische praktijk www.tppgerardvisser.nl
Van der Meer Accountants & Belastingadviseurs www.vandermeeracc.nl

Supervrienden van Reva

Bakkerij Verloop www.bakkerijverloop.nl
Jolanda Huiberts Mondhygiëniste www.jolandahuibertsmondhygieniste.nl

Vrienden van Reva

Bouwbedrijf Posthumus www.bouwbedrijfposthumus.nl
Bromach www.bromach.nl
Dijkstra Warmtetechniek www.dijkstracvketel.nl
EP: Van der Molen www.epvandermolen.nl
Horeca De Skâns www.skans.nl
De Heeren van Rinsma www.deheerenvanrinsma.nl
Makelaardij Sierd Moll www.sierdmoll.nl
OMAH Markthal www.omah.nl
Sport- en ontspanningscentrum Kortezwaag www.kortezwaag.nl
Swieringa Automaterialen www.swieringa-automaterialen.nl
Vellinga Wiersma Netwerk Notarissen www.vellingawiersma.nl
Kapsalon Total Look  www.facebook.com/Total-look
Rispens Notarissen www.rispensnotarissen.nl/

Zakelijke donateurs

Anker Stuy Verven www.ankerstuy.nl
Bellinga Mode
Bouwkern H. Hamstra www.bouwkern.com
De Rounte Natuurvoeding
Drogisterij Clement
Expert Gorredijk www.expert.nl/gorredijk
HB Service
Het Neusje van de Zalm
Johan Hoen Tuinmachines www.johanhoen.nl
Kapsalon Ida de Vos www.idadevos.nl
KH Schilderwerken www.khomansschilderwerken.nl
Krekt en Dijksma www.krektdijksma.nl
Makelaardij Bijlsma www.bfbijlsma.nl
Makelaardij Huisman www.makelaardij-huisman.nl
Metaaltechniek Henk Hoen www.metaaltechniek-henkhoen.nl
Overwijk Koffiesystemen www.overwijk.nl
Planteyn Boeken www.planteyn.nl
Primera De Primeur
R. Bethlehem Schildersbedrijf www.bethlehemschilders.nl
Snackbar Lucy
Tuindorado www.tuindorado.nl